Hotel Sen Świebodzin to idealne miejsce na komfortowy pobyt, a także na organizację przyjęć, konferencji i szkoleń.doskonała lokalizacja

centrum miastaHotel Sen oddalony jest zaledwie o około 1,5 km od dworca kolejowego w Świebodzinie oraz o 500 metrów od centrum miasta co powoduje iż gościom naszego hotelu spacer do centrum miasta zajmuje zaledwie 5 minut.
Do chyba najbardziej charakterystycznej budowli w mieście a więc słynnej figury Chrystusa Króla dojazd od hotelu Sen zajmie tylko 7 minut.

Z kolei dla klientów pragnących szybko się przemieścić dojazd do węzła drogi S3 zajmie zaledwie 3 minuty natomiast do węzła autostrady A2 nie więcej niż 10. Na terenie hotelu „Sen” oddajemy również do dyspozycji naszych gości duży i monitorowany parking który jest przystosowany zarówno dla samochodów osobowych, jak i autobusów. Posiadamy ponad pięćdziesiąt miejsc parkingowychwyjątkowy klimat

komfort i spokójDoskonale zdajemy sobie sprawę iż dobry hotel to nie tylko pokoje w których gość poczuje się komfortowo. Dlatego też w trosce o relaks naszych gości oddaliśmy im do dyspozycji ogród letni, wybieg dla psów, sad czy plac zabaw dla naszych najmłodszych gości.

Na terenie obiektu znajduje się również sauna fińska, sala bilardowa a dla tych którzy nabiorą chęci na odrobinę aktywności fizycznej mamy rowery. Na terenie hotelu jest dostępny bezprzewodowy internet Wi-Fi. Hotel posiada również własną pralnie.

BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ

-DOSKONAŁA LOKALIZACJA-